VROEGBOEKVOORDEEL

Boek > 100 dagen vóór aankomst en ontvang 10% korting op accommodaties! Actievoorwaarden

VROEGBOEKVOORDEEL

Boek > 100 dagen vóór aankomst en ontvang 10% korting op accommodaties! Actievoorwaarden

Vakantiepark voor jonge kinderen

Kindvriendelijk vakantiepark in Nederland

Het ideale vakantiepark voor jonge Kinderen

Hét kindvriendelijke vakantiepark in de Betuwe

Zoeken jullie een vakantiepark voor jonge kinderen waar spelen, zwemmen en samen ontspannen makkelijk te combineren zijn? Bij Eiland van Maurik vieren jullie vakantie direct aan het water, midden in de Betuwe. Wij zijn een kindvriendelijk vakantiepark in Nederland waar veel dichtbij ligt en waar binnen én buiten genoeg te doen is voor gezinnen met jonge kinderen.

Voor een vakantie met kinderen in Nederland hoeven jullie hier niet iedere dag helemaal vol te plannen. De kinderen kunnen spelen, knutselen of het water in, terwijl jullie samen tijd hebben voor het hele gezin. Dat maakt Eiland van Maurik fijn voor een weekendje weg, maar net zo goed voor een langere vakantie aan het water.

Bekijk beschikbaarheid
Twee spelende kinderen in het speelparadijs Eiland Avontura in Maurik

Kindvriendelijke faciliteiten voor gezinnen met peuters

Eiland Avontura 0-4 is een indoor speeltuin speciaal voor de allerkleinsten. Deze binnenspeeltuin ligt in Family Entertainment Center Mauk en is ook fijn wanneer het buiten minder mooi weer is. Buiten zijn er verspreid over het park verschillende speelplekken. Op kampeerveld Eksche Waard is er bijvoorbeeld in iedere laan een kleine plek om te spelen. Zo is er genoeg speelplezier dichtbij en hoeven jullie niet steeds iets te organiseren om ervoor te zorgen dat kinderen zich kunnen vermaken.

Voor waterpret is er het overdekte binnenzwembad met het verwarmde bad en een apart peuterbad. In Barry's Baggerbende kunnen jonge kinderen spelen met veilige speeltoestellen in en rond het water. Op warme dagen is er Mauk Splash, een waterspeeltuin met glijbanen en sprayfun. Mauk Splash is geopend vanaf 20 graden en afhankelijk van de weersomstandigheden.

Animatie voor het hele gezin tijdens de schoolvakanties

Het animatieprogramma is het hele jaar actief. In vakanties en weekenden is er extra aanbod en ook buiten de schoolvakanties zijn er activiteiten. Een enthousiast animatieteam organiseert onder andere knutselen, minidisco, shows, sport en spel. Veel onderdelen zijn gericht op kinderen van verschillende leeftijden. Terwijl de kinderen meedoen, kunnen ze samen spelen en nieuwe vriendjes maken.

Willen jullie juist in een rustigere periode komen? De Kleintjesweken zijn speciaal bedoeld voor kinderen van 0 tot en met 4 jaar. Er zijn dan onder andere activiteiten in het water, knutselmomenten en extra aandacht voor de jongste gasten. Dat maakt deze periode interessant voor een vakantie met peuter of een vakantie met baby.

Bekijk het animatieprogramma

Kindercamping met kampeerplaatsen en sanitair

Willen jullie kamperen met jonge kinderen? Eksche Waard is een autovrij kampeerveld dat op de site specifiek wordt aangeraden voor jonge gezinnen. De kampeerplaatsen liggen in lanen met kleine speelplekken en een groot sanitairgebouw ligt centraal op het veld. Ook de belangrijkste faciliteiten van Eiland van Maurik zijn vanaf hier dichtbij.

Daarmee combineert deze kindercamping de vrijheid van een familiecamping met het gemak van een verzorgd verblijf. Eiland van Maurik presenteert zich bovendien als 5-sterrencamping. Wie zoekt naar een 5-sterren kindercamping vindt hier kamperen aan het water met veel mogelijkheden voor kinderen. Voor oudere broertjes en zusjes is er bijvoorbeeld ook een pumptrack.

Vakantiehuis en vakantiehuizen voor een comfortabel verblijf

Liever niet kamperen? Jullie kunnen ook kiezen voor een vakantiehuis. De zes-persoons Eilandlodge ligt op een autovrij gedeelte en is volledig ingericht met drie slaapkamers, twee badkamers, een keuken en een veranda. Er kan een kinderbedje worden geplaatst en in de meeste lanen staat een speeltoestel. Zo hebben jullie een eigen plek om terug te komen wanneer een jong kind tussendoor wil slapen of jullie rustig samen willen eten.

Ook voor grotere families zijn er groepsaccommodaties, zoals het Havenhuis. Dit verblijf heeft een eigen speelkamer en is van alle gemakken voorzien. Zo kunnen jullie ook met opa, oma of andere familieleden bij elkaar verblijven. De keuze uit verschillende vakantiehuizen maakt het makkelijker om iets te vinden dat past bij jullie gezelschap en jullie vakantie met je peuter.

20240607 Ewald Geerdink Eilandvan Maurik 0177 EGR52825 CR3 Pure

Waarom Eiland van Maurik fijn is met jonge kinderen

  • Eiland Avontura 0-4 biedt een eigen speelgedeelte voor kinderen van 0 tot en met 4 jaar.
  • Het overdekte zwemgedeelte is het hele jaar geopend en heeft Barry's Baggerbende voor jonge kinderen.
  • Mauk Splash zorgt op warme dagen voor extra spelen met water buiten.
  • Het programma met activiteiten loopt het hele jaar door, met extra aanbod in vakanties en weekenden.
  • De Kleintjesweken zijn speciaal ingericht voor kinderen van 0 tot en met 4 jaar.
  • Eksche Waard is autovrij en speciaal geschikt voor kamperen met jonge kinderen. Een speeltuin in elke laan!
  • Bij de Eilandlodges staat in de meeste lanen een speeltoestel en er kan een kinderbedje worden geplaatst.
  • Jullie verblijven direct aan het water, midden in de Betuwe.
  • Ouwehands Dierenpark ligt op ongeveer 11 kilometer afstand.
  • Geweldig voor gezinnen die graag alles dichtbij hebben: gezinnen met kinderen kunnen binnen spelen, naar het water of samen de Betuwe in.

Veel gestelde vragen over een vakantie met jonge kinderen

Is Eiland van Maurik een vakantiepark voor peuters?

Ja. Voor kinderen van 0 tot en met 4 jaar zijn er onder andere Eiland Avontura 0-4, Barry's Baggerbende, speelplekken en de speciale Kleintjesweken. Daardoor zijn er verschillende activiteiten die passen bij jonge kinderen.

Waarom is dit vakantiepark kindvriendelijk?

Jullie vinden binnen en buiten verschillende mogelijkheden om te spelen, zwemmen en knutselen. Daarnaast zijn er autovrije gedeelten en zijn veel voorzieningen vanaf de verblijfsplekken makkelijk bereikbaar.

Kunnen jonge kinderen ook binnen spelen bij slecht weer?

Ja. Eiland Avontura 0-4 is speciaal bedoeld voor de jongste kinderen. Daarnaast is er het Knutsel Theater en zijn er activiteiten die binnen of beschut georganiseerd kunnen worden.

Heeft Eiland van Maurik een binnen- en buitenzwembad?

Niet in de vorm van twee aparte zwembaden. Er is een overdekt bad dat het hele jaar geopend is. Buiten is er Mauk Splash voor warme dagen. Dat is geen traditioneel buitenzwembad, maar een waterspeelvoorziening met glijbanen en sprayfun.

Is er het hele jaar animatie?

Ja. Het programma is het hele jaar actief, met extra aanbod in vakanties en weekenden. Welke activiteiten er precies zijn, kunnen jullie in het actuele programma bekijken.

Kunnen we kamperen met jonge kinderen?

Ja. Eksche Waard is hiervoor een fijne keuze. Het veld is autovrij, heeft kleine speelplekken in de lanen en ligt bij een centraal sanitairgebouw. Tenten, caravans en vouwwagens zijn hier welkom.

Wat kunnen we met jonge kinderen in de omgeving doen?

Ouwehands Dierenpark in Rhenen ligt op ongeveer 11 kilometer afstand. Daarnaast vinden jullie in de Betuwe mogelijkheden voor wandelen, fietsen, natuur en andere dagjes weg.